Hakkında cheap hotel in istanbul old cityMaatteessüf, TripAdvisor’da, ayırtma yapmış oldurılabilecek uygun oda yasak. Lütfen tarihlerinizi bileğanlayıştirin yahut İstanbul şehrindeki elverişli otellerin bütününe denetlemen

Bu ödül, en güçlü mirarı sayılmakta ve her sene, rafine kategorilerde ilk %1’e girenlere verilmektedir.

İstanbul şehir haritası üzerinde kişiye özel bilgilendirme Ücretsiz vale otopark Tüm otel genelinde ücretsiz kablosuz genel ağ hizmeti

Hatta mideecek servisi meydana getirilen ve günce gazetelerin bulunmuş olduğu bir otel lobisi bile bulunmaktadır. Otel konuklarının faydalanabilmesi kucakin otopark ve kablosuz genel ağ muvasala hizmeti de vermektedir. 11 odası ile iş sunan otel odalarının hepsinda göz sıcaklığı ayarlamak karınin klima ve ısıtmanın katı düzen gün geçirebileceğiniz bir çok kanala mevla olan bir televizyon da bulunmaktadır. Duş ve özel banyo malzemelerinin bulunmuş olduğu bir banyo da mevcuttur. Antrparantez Wi-Fi Birliksı ve açılabilir cam ile döşetilmiş oda fonksiyonları da bakım sunmaktadır. daha aşkın

Fiyatlar, ortaklarımız tarafından sağlanmış olup fiks, ortaklarımız tarafından malum ve rezervasyon esnasında ödenmesi gereken vergi ve ücretler dahil ortalama gecelik oda fiyatlarını yansıtmaktadır. Daha şu denli ayrıntı bâtınin lütfen ortaklarımıza faln.

Family Istanbul Oteli Türkiye'nin İstanbul kentinde konuklarını 14 oda ile ağırlamakta olan bir oteldir. Otel odalarında açılıp kapanabilen pencereler mevcuttur. Otelin müşterilerine sunduğu özelliklerden bir tanesi de duş ve duş kabinin bulunmuş olduğu bir banyodur. Müşterilerin kullanabilecekleri bir televizyon alıcısı odalarda mevcuttur. Otel odalarında konuklar çkızılışma masasından faydalanabilmektedir. Müşterilerin odalarında wi-fi ile internet ağı esenlamaktadır. Otel odalarının tamamında oda sıcaklığını ayarlamak için klima ve ısıtma sistemi mevcuttur.

Bu karşılık bir yönetim temsilcisinin şahsi görüşü olup TripAdvisor LLC şirketine ilişkin değildir.

İş seyahatleriniz esnasında önce kullanabileceğiniz tam donanıma malik iş merkezi ve toplantı odaları

Maalesef bu vasatğımızın artık TripAdvisor’da müsait odası bulunmuyor. ile süregelen fiyatlara denemek karınin lütfen 0 orantığımızdan birinin sitesini ziyaret edin.

İş konaklamalarında tercih ettiğim, bayağı anlı şanlı kahvaltısı olan otel olabildiğince rahatlatan bir dekorasyona mevla. Erişim açısından da bir çok merkeze yakın. "

Hoş geldiniz ciğerecegi Gazete / Dergi hizmeti Ücretsiz Yağız çay , yeşil çay , kahve ve kurabiye servisi Özel yapılmış banyo buklet malzemeleri

*Yukarıda görüntülenen fiyatlar önümüzdeki 90 devir dâhilin en düşüt fiyatlardır ve bileğmeslektirilebilir. Fiyatlar ve müsaitlik durumu midein lütfen mutlak tarihleri girin.

TripAdvisor burada arrow LLC özge internet sitelerinin derunğinden mesuliyetli değildir. Yükselmek derunğine vergi ve ücretler dahil Oku onu bileğildir.

Fiyatlar, ortaklarımız aracılığıyla sağlanmış olup fiks, ortaklarımız aracılığıyla bilinen ve ayırtma esnasında ödenmesi gereken vergi ve ücretler dahil vasati gecelik göz tutarlarını yansıtmaktadır. Daha lüks ayrıntı kucakin lütfen ortaklarımıza faln.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *